Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi fotografohen në rrugët e Sydneyt

 

Rita Ora dhe Taika Waititi me sa duket po e shijojnë romancën mes tyre në heshtje, pavarësisht diferencës së madhe në moshë. 

Këngëtarja 30-vjeçare dhe shkrimtari fitues i Oskarit "Jojo Rabbit", 45 vjeç, u fotografuan duke ngrënë mëngjes së bashku dhe duke shëtitur rreth Sydneyt mes thashethemeve se ata janë në lidhje.