Showbiz

Oborrtarët kërkojnë që Harry dhe Meghan të heqin dorë nga titujt mbretërorë

 

Ndihmësit e pallatit u kanë bërë thirrje dukës dhe dukeshës së Sussexit që të heqin dorë nga titujt e tyre pas sulmit të fundit “të turpshëm” të princit Harry ndaj familjes mbretërore.

Në një reagim të ashpër ndaj sulmeve të vazhdueshme të çiftit ndaj mbretërisë, oborrtarët kanë folur për “The Mail” të dielën për një ndjenjë në rritje plot “hutim dhe tradhti”.