Showbiz

“Rogue Hostage” filmi i ri aksion i aktorit Tyrese Gibson

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Projekti i fundit i studios “Vertical Entertainment” titullohet “Rogue Hostage” dhe i takon zhanrit aksion dhe triler.

Tashmë janë publikuar edhe pamjet e para të këtij filmi, i cili nuk i takon kategorisë a të hollywoodit, por është i mbushur me skena aksion dhe publiku në përgjithësi i pëlqen projektet e këtilla.