Showbiz

“Coldplay” të premten e lanson këngën e re “Higher Power”

 

Grupi “Coldplay” po i rikthehet muzikës me këngën e re “Higher Poeer”, e cila do të lansohet më 7 maj.

Bendi i njohur britanik i përbërë nga Chris Martin, Jonny Buckland, Guy Berryman dhe Will Champion, është bërë bashkë me producentin Max Martin në realizimin e këngës së re.