Showbiz

Publikohet kënga e re e DMX pak pasi vdiq

Publikohet kënga e re e DMX pak pasi vdiq
Foto: NME
 

Pas gati një jave nga vdekja e reperit legjendar DMX, një këngë e tij është publikuar, titulluar “Been To War”.

E shkruar për seritë “Godfather of Harlem”, kënga është në bashkëpunim me Swizz Beatz dhe French Montanan.