Showbiz

Lizzo ka paralajmëruar bashkëpunime me yjet Harry Styles dhe Rihanna

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i hitit “Good As Hell”, Lizzo, i ka ngacmuar fansat duke i paralajmëruar dy bashkëpunime me yjet të njohur të muzikës, Harry Styles dhe Rihanna.

Këngëtarja ka thënë se po planifikon ta kontaktojë pop yllin 27-vjeçar, Harry Styles, me të cilin është shoqëruar shumë së fundmi, për ta planifikuar një duet së bashku.