Showbiz

Aktori i famshëm francez Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

Foto: AP
 

Aktori francez Gerard Depardieu është duke u hetuar në lidhje me akuzat se ai e ka përdhunuar një aktore në shtëpinë e tij tri vjet më parë, raporton BBC.

Gruaja e ka akuzuar Depardieun për përdhunim dhe sulm ndaj saj në Paris në gusht të vitit 2018.