Showbiz

“Maroon 5” dhe Megan Thee Stallion e lansojnë bashkëpunimin në muajin mars

 

Megan Thee Stallion do të bëhet bashkë me grupin “Maroon 5”, për ta lansuar këngën e tyre të re me titull “Beautiful Mistakes”, të mërkurën më 3 mars.

Që të dy artistët e konfirmuan titullin e këngës dhe datën e lansimit të këtij bashkëpunimi, përmes postimit në rrjetet sociale. Kjo po ashtu do të jetë hera e parë që kjo dyshë, i ka bashkuar forcat nga ana kreative në studion incizuese.