Showbiz

Kim Kardashian bën kërkesë për shkurorëzim nga Kanye Westi

 

Modelja e njohur Kim Kardashian ka bërë kërkesë për shkurorëzim nga reperi Kanye West, sipas raporteve në mediat amerikane.

Çifti është i martuar për gati shtatë vjet dhe ka katër fëmijë. Lajmi u zbulua nga faqja e njohur TMZ pas disa muajsh të raportimeve për vështirësi martesore mes dyshes.