Showbiz

Këngët e Dua Lipës dhe Rita Orës në top 5 më të mirat në “Spotify”

 

Platforma më e madhe muzikore në botë “Spotify” ka renditur këngët e Dua Lipës dhe Rita Orës në Top 5 këngët e reja më të mira.

Në kuadër të këngëve debutuese, kënga “We’re Good” e Duas ka arritur të radhitet e treta në këtë listë të publikimeve të reja.