Showbiz

Robert De Niro dhe John Boyega pjesë e filmit “The Formula”

 

Aktori veteran i hollywoodit, Robert De Niro dhe aktori i ri britanik, John Boyega, do të luajnë në filmin e ardhshëm “The Formula”.

Dyshja e kinematografisë i është bashkuar kastës së aktorëve të filmit të ri të Netflixit, regjinë e së cilit do ta bëjë Gerard McMurray.