Showbiz

Godzilla dhe King Kongu përplasen me njëri-tjetrin në filmin e ri

Godzilla dhe King Kongu përplasen me njëri-tjetrin në filmin e ri
 

Është publikuar trileri i parë i filmit “Godzilla Vs. Kong” nga studioja filmike “Warner Bros.”.

Dy prej përbindëshave më legjendarë të kinematografisë, përplasen në këtë film të ri i cili i bënë bashkë në ekran Godzillan dhe King Kongun, dhe ku luajnë aktorë të njohur të hollywoodit, si Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall dhe Brian Tyree Henry.