Showbiz

Tayna dhe Dafina Zeqiri, së shpejti me projekte të reja muzikore

Tayna dhe Dafina Zeqiri, së shpejti me projekte të reja muzikore
 

Pas suksesit me këngën e fundit “Johnny”, reperja Tayna ka paralajmëruar tashmë projektin e radhës, që kësaj radhe vjen në bashkëpunim.

Është reperi francez, L’Agerino ai që këngëtarja shqiptare ka zgjedhur për projektin e ri, që do të titullohet “Moona”.