Showbiz

Nga çizmet e Julia Robertsit te xhaketa e Brad Pittit, rreth 900 gjësende të “Hollywoodit” në ankand

 

Të gjithë mund të kenë një copëz Hollywoodi në shtëpi, ndërsa mbi 900 objekte ikonë të filmave të famshëm do të shkojnë në ankand.

Çizmet e famshme të Julia Robertsit tw mbadhura nw filmin “Pretty Woman” dhe xhaketa që Brad Pitt e veshi në “Fight Clu”b janë vetëm disa prej pjesëve të koleksionit të çmuar.