Showbiz

Chris Hemsworth pjesë e filmit “Spiderhead”, i dyti me platformën Netlfix

Chris Hemsworth pjesë e filmit “Spiderhead”, i dyti me platformën Netlfix
Foto: Getty Images
 

Aktori i njohur australian, Chris Hemsworth është angazhuar për të luajtur në filmin e ardhshëm të platformës Netflix, me titull “Spiderhead”.

Ylli 37-vjeçar i filmit do të luaj krahas aktorëve, Miles Teller dhe Jurnee Smollett, në projektin e drejtuar nga regjisori Joseph Kosinski i cili është adaptuar në tregimin e shkurtër të shkrimtarit, George Saunders, transmeton Koha.