Showbiz

Gashi shfaqet me fustan në klip, kompania heq dorë nga bashkëpunimi me reperin

Gashi shfaqet me fustan në klip, kompania heq dorë nga bashkëpunimi me reperin

Gashi ka publikuar së fundmi projektin e tij muzikor, me titull “Don’t kill me”.

Vëmendjen e mori veshja i reperit, që u shfaq me paruke dhe fustan në klip, shkruan OraNews.