Showbiz

Katy Perry planifikon ta lansojë një dokumentar të ri mbi jetën e saj

 

Këngëtarja Katy Perry po planifikon ta lansojë një dokumentar të ri i cili fokusohet në disa prej momenteve më të rëndësishme dhe interesante të jetës së saj.

Dhe për këtë projekt, Perry thotë se është inspiruar nga kolegia e saj e shndërruar së fundmi edhe në mikeshë të mirë, Taylor Swift, transmeton Koha.