Showbiz

Diaz e lumtur që ka lënë aktrimin

Diaz e lumtur që ka lënë aktrimin

Aktorja hollivudiane, Cameron Diaz, ka gjetur “paqen” pas largimit nga aktrimi.

Diaz njihet për rolet në filmat “There’s Something About Mary”, “Charlie's Angels” dhe “Shrek”. Por paraqitja e fundit e aktores amerikane në një film në karrierën 20-vjeçare ishte më 2014 në “Annie”.