Showbiz

Tom Hiddleston dhe Zawe Ashton besohet se po bashkëjetojnë

 

Aktori 39-vjeçar, Tom Hiddleston, i cili në vitin 2016 u bë lajm në mediat botërore për lidhjen e tij me superyllin e muzikës pop, Taylor Swift, besohet se ka filluar të bashkëjetojë me të dashurën e tij të re, Zawe Ashton.

Dyshja e famshme duket të jetë në lidhje dashurie nga shkurti i vitit të kaluar, kur edhe filloi të spekulohet se Hiddleston dhe aktorja 35-vjeçare, Zawe Ashton, janë shndërruar në çiftin më të ri të showbizit, ransmeton Koha.