Showbiz

Kanye West paralajmëron projekte të reja, dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

Kanye West paralajmëron projekte të reja, dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

Reperi amerikan, Kanye West, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë disa projekte të reja, përfshirë edhe bashkëpunimin me Dr. Dre.

West e Dre pritet të sjellin një version të ri të këngës “Jesus is King”, transmeton KOHA.