Showbiz

Capital T dhe Ledri Vula së shpejti vijnë me bashkëpunimin e tyre të parë

Capital T dhe Ledri Vula së shpejti vijnë me bashkëpunimin e tyre të parë
 

Capital T dhe Ledri Vula, shquhen si dy prej artistëve më të pëlqyer dhe më të kërkuar në skenën tonë muzikore.

Secili prej tyre e posedon një bazë të madhe të adhuruesve, prandaj lajmi për bashkëpunimin e dyshes, i ka entuziazmuar tej mase fansat.