Showbiz

Pink dhe djali i saj 3-vjeçar janë shëruar nga koronavirusi

Pink dhe djali i saj 3-vjeçar janë shëruar nga koronavirusi

Këngëtarja e njohur amerikane, Pink e bëri të ditur lajmin se ajo dhe djali i saj i vogël, Jameson, janë testuar pozitiv me koronavirus, para dy javëve.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, Pink i njoftoi fansat se ajo dhe djali i saj tashmë janë shëruar plotësisht nga kjo sëmundje, dhe në testimin e fundit kanë rezultuar negativ me COVID-19, transmeton Koha.