Showbiz

Lana Del Rey është ndarë nga i dashuri Sean 'Sticks' Larkin

Foto: Reuters
 

Ylli i hitit “Yong and Beautiful”, Lana Del Rey, dhe ish i dashuri i saj polici 46-vjeçar, Sean “Sticks” Larkin, për herë të parë ishin parë së bashku në dhjetor të vitit të kaluar, por tani dyshja e ka bërë të ditur lajmin se kanë vendosur t’i japin fund lidhjes romanike, pas vetëm gjashtë muajsh.

Larkin e konfirmoi lajmin gjatë një interviste për “New York Times”, por insistoi se dyshja vazhdon të ketë raporte të mira ves veti dhe se tani janë vetëm miq të mirë.