“Amore” kënga e re nga 2Ton

“Amore” kënga e re nga 2Ton

26 February 2020 18:51

Reperi 2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “Amore”.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet këngëtari, derisa “beati” është bërë nga Nego, transmeton Koha.net.

“Amore” vjen me videoklip, të cilin e ka punuar Max Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme