Showbiz

Rita Ora uron kosovarët për 12-vjetorin e Pavarësisë

 

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare dhe me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është kujdesur që t’ia urojë gjithë kosovarëve 12-vjetorin e Pavarësisë, transmeton Koha.net. 

Ajo ka zgjedhur që këtë urim të veçantë në Instagram, ta bëjë me postimin e një fragmenti të këngës së saj hit “Shine Ya Light”, videoklipi i së cilës ishte xhiruar në vendin tonë.