“Merri Krejt”, kënga e re nga Dafina Zeqiri

“Merri Krejt”, kënga e re nga Dafina Zeqiri

12 February 2020 19:21

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Merri Krejt”.

Teksti dhe melodia është bërë nga Elinel, derisa producent është Ertug, transmeton Koha.net.

Miksimi dhe masterizimi është bërë nga Deard Sylejmani.

Videoklipi është bërë me regji të Dina Morinës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme