Showbiz

“Merri Krejt”, kënga e re nga Dafina Zeqiri

“Merri Krejt”, kënga e re nga Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Merri Krejt”.

Teksti dhe melodia është bërë nga Elinel, derisa producent është Ertug, transmeton Koha.net.