Këngëtarët në “nxehje” para Grammyt

Këngëtarët në “nxehje” para Grammyt

26 January 2020 16:47

Yje të shumtë kanë realizuar disa ushtrime para se të mbahet ceremonia kryesore e ndarjes së çmimeve Grammy.

Blake Shelton dhe bashkëshortja e tij Gwen Stafani, kanë ushtruar këngën që do ta performojnë para audiencës të dielën mbrëma, transmeton KTV.

E performancën e tyre nga afër do ta ndjek çifti Shwan Mendes dhe Camila Cabello.

Në Grammy do të performojnë edhe vëllezërit Jonas.

“Të jem i sinqertë, kemi arritur në qiellin e nëntë dhe është diçka për të cilën keni ëndërruar si fëmijë”, ka thënë Nick Johnas.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme