“Enigme” kënga e re nga Art Abazi e Mc Kresha

“Enigme” kënga e re nga Art Abazi e Mc Kresha

20 September 2019 19:41

Art Abazi e Mc Kresha kanë bashkëpunuar në këngën e tyre të re “Enigme”.

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar Fifi, Art Abazi, Mc Kresha, e Gent Myftaraj, transmeton Koha.net.

Instrumenti dhe orkestrimi nga Gent Myftaraj, Strike Beatz, e K-Master, derisa incizimi është bërë nga Gent Myftaraj dhe Kushtrim Berisha.

Miksimin dhe pasterizimin e ka bërë Pressplay.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme