Showbiz

Demi Lovato e fokusuar për shëndetin teksa po përgatit albumin e ri

Demi Lovato e fokusuar për shëndetin teksa po përgatit albumin e ri

Këngëtarja e njohur me origjinë meksikane, Demi Lovato, aktualisht është e përqendruar shumë ndaj shëndetit të saj, teksa punon për albumin e ardhshëm, i shtati me radhë dhe i pari që nga viti 2017.

“Përveç vizitave në studion muzikore, Lovato shkon për ‘hiking’ me miqtë dhe ndjek orët e boksit në Los Anxhelos”, thotë një burim i afërt me këngëtaren 26-vjeçare.