JLo zbulon ushqimin e saj të preferuar

JLo zbulon ushqimin e saj të preferuar

05 July 2019 08:22

Jennifer Lopez ishte në një dietë të ashpër në 10 ditët e fundit, që ka bërë që ajo të humbë 5 kilogramë.

Por pas kësaj, ylli JLo duket se kishte kaluar atë dietë dhe ka ngrënë një sërë ushqimesh që përfshinin edhe karbohidrate.

Këngëtarja 49 vjeçare u pa në disa pamje teksa po konsumonte një sallatë të lehtë me zarzavate dhe si dhe disa lloje të mishërave, transmeton televizioni publik.

Thotë se ajo ishte kthyer nga disa shtete ku kishte udhëtuar dhe duke parë bejsbollin në një TV kur kishte mundësi.

Ajo tregoi se sekreti për të qenë në formën e saj në moshën që ka është ushqimi i mirë dhe stërvitjet e vazhdueshme.

Kujtojmë që këngëtarja ka qenë në turne gjatë gjithë verës për festimin e 50-vjetorit të saj.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme