Showbiz

Elvana Gjata dhe Capital T sjellin “Fustani”

 

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi kosovarë Capital T kanë publikuar të shtunën projektin e tyre më të ri të quajtur “Fustani”.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarët ndërkaq për muzikën është kujdesur BO Beatz dhe Cano. Rzon dhe Arbre Blass janë producentët e kësaj kënge.