Alban Skenderaj dhe 2Ton paralajmërojnë këngë të re

Alban Skenderaj dhe 2Ton paralajmërojnë këngë të re

04 May 2019 14:39

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj, dhe reperi nga Kosova 2Ton paralajmërojnë se do të publikojnë një këngë të re.

Kënga titullohet “Drejt në Zemër” dhe, siç ka bërë të ditur Skenderaj përmes Instagramit, do të publikohet sot (e shtune) në orën 16:00, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, ai ka bërë të ditur se producenti i këngës është Lorenc Aliaj ndërsa prodhim i “Talelli Production”.

“‘Drejt në Zemër’, sot, ora 16:00”, ka shkruar Skenderaj në postim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme