Flori triumfon në “Kënga Magjike 2018”

Flori triumfon në “Kënga Magjike 2018”

09 December 2018 08:31

Flori Mumajesi mbrëmë ka triumfuar në festivalin "Kënga Magjike 2018", me këngën "Plas".

Pas tij në vendin e dytë vjen dyshja, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, dhe të tretit me këngën shumë të pëlqyer "Psikopatja jote", renditen Fifi dhe Mc Kresha.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme