Metro

LVV-ja thotë se s’mori ofertë konkrete nga LDK-ja për bashkëqeverisje në Prishtinë

 

Gëzim Sveçla asamblistë nga Lëvizja Vetëvendosje në Prishtinë ka thënë se nuk kanë marrë ofertë konkrete nga LDK dhe Përparim Rama për bashkëqeverisje në këtë komunë.

Ai ka thënë se në këtë mandat do të jenë në opozitë.