Lëmsh

Aksident në autostradën e Minnesotas, kamioni shpërthen në zjarr

 

Një aksident ka ndodhur në autostradën e Minnesotas në fillim të kësaj jave, ndërsa xhirimet e tij kanë bërë bujë.

Në video shihet se si një veturë pasi humb kontrollin, godet një kamion. Kampioni më pas del humb kontrollin dhe godet rrethojat e autostradës, para se të shpërthejë në zjarr.