Lëmsh

Burri kap peshkaqenin gjigant dhe bën foto

Burri kap peshkaqenin gjigant dhe bën foto

Një burrë në SHBA, teksa ishte duke notuar në një plazh, arriti të zinte një peshkaqen dhe të pozonte me të.

Në foto burri shihet duke e mbajtur peshkaqenin gjigant, nga bishti e hunda, ndërsa pushuesit e tjerë shijojnë spektaklin.