Lëmsh

Supertifozja e Jose Mourinhos

Supertifozja e Jose Mourinhos

Ka tifozë dhe më pas ka edhe supertifozë.

Viv Bodycote 62-vjeçare është një tifoze e obsesionuar pas trajnerit portugez Jose Mourinho. Ajo ka bërë tatuazhin numër 38-të për Mourinhon në trupin e saj.
Gjyshja nga Hinckley është aq shumë e dhënë me trajnerin e ri të Tottenhamit, sa që ka shpenzuar 2.000 funte në tatuazhe për Mourinhon në vetëm tre vjet.