Luani kundër derrit të egër, kush fiton?

Luani kundër derrit të egër, kush fiton?

18 May 2019 14:25

Më poshtë mund të shihni momentin kur një derr i egër afrikan doli ballë për ballë me një luan dhe u kthye në gjahun e tij.

Fotot e mrekullueshme tregojnë forcën e jashtëzakonshme të luanit që për pak sekonda mposht derrin e egër.

Pamjet janë kapur në Afrikën e Jugut nga fotografja Trix Jonker./tch

Komentet

Shto koment

Të ngjashme