Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve

Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve

17 February 2019 17:10

Aktoret e famshme Jennifer Aniston dhe Courteney Cox përjetuan dramë të vërtetë gjatë një udhëtimi të tyre.

Ato kanë marrë një aeroplan privat në Meksikë për të marrë pjesë në festën e ditëlindjes, por u detyruan të aterrojnë dhunshëm, transmeton ksp

Çdo gjë ndodhi kur aeroplani u ul në aeroportin e Los Anxhelosit, ai humbi një rrotë. Aeroplani fluturoi gjithë rrugës deri në hapësirën ajrore të Meksikës, por u kthye në Ontario, pasi ekuipazhi gjeti se nuk ishte e sigurt të mbërrinte në Cabo San Lucas.

Përveç Aniston dhe miqve të saj dhe Cox, kishte ende një duzinë njerëzish në aeroplan. Ata kaluan tre orë në ajër para se të mbërrinte në aeroportin e Ontarios.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme