Rrah dhe kërcënon me armë ish-bashkëshorten në Prishtinë Foto: Ilustrim

Rrah dhe kërcënon me armë ish-bashkëshorten në Prishtinë

08 August 2017 10:38

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Prishtinë pasi të dielën ka sulmuar fizikisht dhe ka kërcënuar me armë ish-bashkëshorten e tij në Prishtinë.

I dyshuari ka dorëzuar një pistoletë me 35 fishekë e cila dyshohet se është përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme