Dy persona nën kërcënim të armës grabisin telefona, 500 euro dhe cigare në një pikë karburanti Foto: Koha

Dy persona nën kërcënim të armës grabisin telefona, 500 euro dhe cigare në një pikë karburanti

19 March 2020 09:57

Dje në Ferizaj ka ndodhur një grabitje me armë nga dy persona.

“Dy viktima meshkuj K/Shqiptarë punëtorë në një pikë të karburanteve, kanë raportuar se dy të dyshuar meshkuj të panjohur dhe nën kërcënimin e armës AK-47, u kanë grabitur dy telefona celularë, para kesh 500€ dhe një shumë paketime me cigare, të gjitha në vlerë rreth 5000€”, thuhet në raport.

Policia e Kosovës thotë se të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur ndërsa nuk raportohet për lëndime.

“Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme