Kronikë

Një i arrestuar në Ferizaj për vrasje në tentativë

 

Një person është arrestuar në fshatin Babush të Ferizajt për veprën penale “vrasje në tentativë”.

Sipas njoftimit nga Policia, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe është sekuestruar një pistoletë me dhjetë copë fishekë, transmeton Koha.net.