Lëndohet një person në vendin e punës në Gjilan

Lëndohet një person në vendin e punës në Gjilan

14 February 2020 09:38

Një person në rrugën “Lufta e Gjilanit” është lënduar në vendin e tij të punës.

Sipas njoftimit për media, viktima ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Gjilanit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme