Zhduket një vajzë në Klinë Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Klinë

26 January 2020 10:11

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Klinë.

Sipas njoftimit të Policisë, rastin e ka paraqitur babai i viktimës të premten, derisa ka raportuar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme