Arrestohen dy të mitur pasi kanë vjedhur para dhe një iPad në Gjakovë Foto: Koha / ilustrim

Arrestohen dy të mitur pasi kanë vjedhur para dhe një iPad në Gjakovë

30 December 2019 10:43

Policia e Kosovës raporton se në Gjakovë janë arrestuar një mashkull K-Shqiptar dhe një mashkull K-Egjiptian, që të dytë të mitur, pasi që të njëjtit kishin vjedhur 600 euro dhe një iPad, nga kioska e viktimës mashkull K-Shqiptar.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme