Kronikë

Tre të arrestuar për trafikim me njerëz

Tre të arrestuar për trafikim me njerëz
Foto:Ilustrim
 

Tre persona, të gjithë burra, janë arrestuar dje në Prishtinë për veprën penale trafikim me njerëz.

“Lidhur me rastin pas hetimeve të zhvilluara me datën 04.11.2019 janë identifikuar dhe janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin policor.