Kronikë

Kapen duke luajtur lojëra të fatit, katër të arrestuar

Kapen duke luajtur lojëra të fatit, katër të arrestuar

Katër persona janë arrestuar dje në Gjakovë pasi janë kapur duke luajtur lojëra të fatit, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë të cilët nga njësiti policor janë hasur duke luajtur lojëra fati në një lokal pa emër, pronari i të cilit lokal nuk kishte qenë aty dhe nuk është identifikuar”, thuhet në komunikatë.