Theret me thikë një person në Prishtinë Foto: Ilustrim

Theret me thikë një person në Prishtinë

04 October 2019 12:21

Një person në Prishtinë ka marrë lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një i dyshuar.

Sipas njoftimit të policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë, transmeton Koha.net.

Ndërkaq me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme