Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

16 September 2019 11:24

Një person është plagosur në këmbë pas disa të shtënave nga një i dyshuar.

Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari pas të shtënave kishte ikur nga vendi i ngjarjes, transmeton Koha.net.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të fishekëve. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme