Rrah motrën, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah motrën, arrestohet

07 July 2019 10:44

Një person në Ferizaj është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij.

Sipas Policisë viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, transmeton Koha.net.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme